Naše práce - vaše radost

Ke každému projektu přistupujeme svědomitě a individuálně. S každým zákazníkem si sedneme, osobně zkonzultujeme jeho požadavky a přání a projdeme si stavbu. Na základě získaných informací, technických údajů domu a výpočtů navrhneme vhodnou krbovou vložku teplovzdušnou, akumulační, teplovodní či krbová nebo kachlová kamna. Snažíme se najít nejvhodnější topidlo, které bude splňovat estetickou stránku, funkčnost, ale také platné normy. 

Vytvoříme 3D návrh 

Po zaměření daného prostoru pro stavbu krbu či kamen, můžeme vytvořit vizualizaci návrhu projektu ve 3D přesně tak, jak má krb vypadat v místnosti. Připravíme cenovou nabídku a stanovíme vhodný termín pro vaši realizaci. 

Odborné služby

V případě návrhu komína spočítáme požadovanou výšku, tah, poradíme značku a typ. Postavíme komín, který bude bezpečně odvádět zplodiny z krbu či kamen. Ke každé stavbě komínu zajistíme i příslušnou revizi. 

Zajistíme stavební připravenost

Poradíme v případě správného zaústění do komína, napojení externího přívodu vzduchu, správné realizace a napojení komínu či zajištění maximální nosnosti krbu. Zajistíme kompletní přípravu na realizaci krbu tak, aby bylo vše perfektní a stavba krbu mohla začít. 

Naše práce mluví za vše.

Připravili jsme pro Vás přehled realizací obestaveb. 

⏬   ⏬   ⏬

Chcete se dozvědět více o naší tvorbě?

Sepsali jsme podrobnější popis naší práce. O pár řádků níže se tedy můžete začíst a dozvědět se detailnější informace. V případě zájmu nás kontaktujte, potkáme se osobně.

Realizace a stavba krbu

Krby se stávají čím dál oblíbenější záležitostí každého domu ať už z ekonomického či designového hlediska. Každý dům má jiné parametry a každý zákazník má jiné představy. Snažíme se porozumět každému zákazníku a vytvořit pro něj stavbu na míru. Navrhneme vám nejvhodnější krbovou vložku dle výkonu, vytápěného prostoru, průměru komína a dle druhu paliva (dřevo, plyn). Domluvíme se, jakou funkci bude krb splňovat a jaké materiály použijeme (teplovzdušný, akumulační, tahové systémy). Společně vybereme a vymyslíme, jak bude obestavba krbové vložky vypadat a nabídneme Vám několik variant povrchových úprav obezdívky a materiály, které můžeme použít na obklad (kámen, mramor, pískovec). Spolupracujeme s výrobci kvalitních značek, které se řadí mezi nejlepší v oboru. Materiály, které používáme, jsou certifikované dle EU a jsou určené přímo na stavby krbu.

Krbové vložky, které nabízíme:

 • Krbové vložky teplovzdušné
 • Krbové vložky akumulační
 • Krbové vložky sálavé
 • Krbové vložky teplovodní
 • Krby otevřené
 • Plynové krby
 • Designové krby

Montáž a napojení kamen

Krbová kamna se stávají v domácnostech čím dál oblíbenější pro svoji funkčnost a variabilitu umístění. Na rozdíl od obestavby krbu je možné krbová kamna přemístit či jej snadněji vyměnit za jiný typ. Krbová kamna vytváří velice zajímavý designový prvek. Obecně se krbová kamna používají v domech, kde jsou nižší nároky na tah komínu, jeho průměr a malý výkon. Krbová kamna jsou levnější než krbové vložky a existují v různém provedení a variantách (ocel, litina, s pískovcem, s kachlovím ). Ať už si vyberete litinová či ocelová kamna, rádi Vám poradíme a doporučíme kvalitního výrobce těchto topidel. Krb dopravíme na místo realizace, odborně připojíme kamna ke komínu včetně odborného proškolení, abyste byli co nejlépe spokojeni a kamna fungovala jak má.

Krbová kamna, která nabízíme:

 • Teplovzdušná kamna
 • Teplovodní kamna
 • Litinová kamna
 • Kamna s kachloví


Stavba a vložkování komínů

Pro dům je velice důležité zvolit vhodný typ komína. Poradíme Vám správný komín a jeho umístění. Vytvoříme cenovou kalkulaci. Dopravíme komín až na stavbu. Vytvoříme pevný základ pro umístění a komín i s jeho příslušenstvím namontujeme. Nabízíme také u starších domů úpravu stávajících komínů vyvložkováním. V případě domluvy zajistíme i revizi komínu.

Komíny, které nabízíme:

 •  Zděné
 • Nerezové

Mrkněte na INSPIRO realizace